Úvod » Zbrane na CO2 » Umarex » Brokovnica Umarex T4E HDS 68 16J


        

Brokovnica Umarex T4E HDS 68 16J

Nie je skladom

 

Vaša cena bez DPH : 150,83 EUR
Vaša cena s DPH (20 %):
181,00 EUR

Kompletné špecifikácie

Popis:c

Revolver Umarex T4E HDS 68 16J

Nový účinný spôsob osobnej obrany a majetku streľbou gumovými guličkami kalibru .68.

Konštrukcia je tvorená zliatinovým základným rámom, ktorý je až následne pokrytý polymérom. Vzhľadom k značným rozmerom a masívnosti to iste priaznivo znižuje celkovú hmotnosť. Všetky technické riešenie Umarex pri výrobe zbraní T4E zvolil preto, aby boli odolné, pokiaľ možno hmotnostne prijateľné a okamžite na použitie v prípade potreby bez zbytočného opotrebovávania systému zbrane.

Brokovnica HDS 68 je poháňaná CO2 bombičkou 12g vloženou do rukoväte. Bombička sa do rukoväte vloží a zaistí uzáverom. Až vo chvíli, kedy je potreba mať zbraň pod tlakom, stačí naraziť uzáver naspodku rukoväte a dôjde k natlakovanie. Nedochádza tak k zbytočnému opotrebovávaniu tesnenia a ventilu zbrane, ale zároveň je behom sekundy ihneď na použitie.

Strelivo Rubber Ball .68 sa vkladá priamo do dvojkomorové hlavne. Prepínací páčkou je možné následne voliť z ktorej hlavne má vyjsť výstrel alebo má dôjsť k výstrelu s oboch hlavnou súčasne. Kdispozícii je niekoľko typov streliva tohto kalibru.

Spúšťový mechanizmus má v prípade modelu T4E HDS 68 režim DAO - Double Action Only. Stačí teda stláčať spúšť, aby došlo k výstrelu.

Vo spúšti nájdete istenie proti náhodnému výstrelu tzv. jazýčkové poistku. Tento typ istenia poznáme z modelov Glock. Spúšť je potreba stláčať na stred spolu s jazýčkom poistky, aby sa zbraň odistila a bol možný výstrel.

Vzduchová brokovnice Umarex T4E HDS 68 nemusí slúžiť len k obrannej streľbe. Nie je síce pre závodnú terčovú streľbu, ale dobre si poradí aj s plechovkami alebo inými cvičnými terči.

 

Parametre

Systém pohonu CO2
Kaliber 17,3 mm /. 68
Typ streliva RubberBall
Typ hlavne hladká
Režim strelby semi-auto
Blowback nie
Typ spúšte Double Action Only
Poistka proti výstrelu áno
Montážna lišta 22 mm
Farba čierna
Materiál pažby plast
Kapacita zásobníka [ks] 2
Úsťová rýchlosť [m/s] 105
Dlžka hlavne [mm] 195
Celková dlžka [mm] 490
Hmotnosť [g] 1700

 

YmNiMz