Úvod » Flobertky-Flobertové zbrane » Pušky 6mm ME Flobert » Flobert samopal vz. 26 kal. 6 mm


        

Flobert samopal vz. 26 kal. 6 mm

Nie je skladom

 

Vaša cena bez DPH : 255,83 EUR
Vaša cena s DPH (20 %):
307,00 EUR

Kompletné špecifikácie

Parametre:a

Kaliber: 6 mm
Typ: samopal flobert
Dĺžka: 686 mm
Hmotnosť: 3,41 kg
Kapacita zásobníka: 32 nábojov
Energia strely: max 7.5 Joule
Popis tovaru:

Tlaková skúška, certifikát. Voľný predaj nad 18 rokov. Má skúšky a certifikát o novom kusovom overení zbraní potvrdzujúcom zmenu druhu zbrane z jej originálnej verzie na flobert zbraň, ktorá nesie označenie Flobert 7,5 J na jej kovovej časti, pôvodne poloautomatická, ale po úprave na jej flobert verziu nemá samonabíjaciu funkciu.

Samopal vzor 24 a 26 skonštruoval Jaroslav Holeček z Českej zbrojovky v Strakoniciach, pracuje na princípe dynamického záveru a strieľa z otvorenej plochy. Puzdro záveru, ktoré spája všetky časti samopalu je vyrobené z oceľovej rúrky. Samopal je vybavený odrazovou poistkou, ktorá zabraňuje neúmyselnému natiahnutiu zbrane s následkom výstrelu. Dvojpolohová spúšť umožňuje bez prepínania meniť režim strely. Pažba samopalu vzor 24 je drevená, zadná časť je okovaná bodkou a na ľavej strane v zadnej časti pažby je priehlbinka na pútko remeňa. Zásobník je dvojradový s kapacitou 32 nábojov.

Systém úpravy na flobert verziu:

Do pôvodnej hlavne je nalisovaná hlaveň v kalibri 6 mm (.22), ktorá je proti vybratiu zabezpečená nerozoberateľným spojom - zvarom. Flobertkový náboj (6 mm F ME/.22 F) sa vkladá do redukcie v tvare nábojnice pôvodného kalibru, za flobertkový náboj sa do redukcie vloží prevodník stredového zápalu na okrajový. Spúšťový a bicí mechanizmus je pôvodný, nezmenený. Zbraň je po úprave na verziu flobert jednoranová. Redukcia s flobertkovým nábojom (6 mm F ME/.22 F) sa vkladá po jednom kuse priamo do hlavne (nábojovej komory).Obsah balenia:
Samopal vz.26 flobert
Návod na použitie
Záručný list
Certifikát o kusovom overení
Redukcia náboja: 5 ks
N2FkNmMyNz