Úvod » Flobertky-Flobertové zbrane » Pušky Spielberg kal. 6mm » Flobertka Spielberg Brno 200F závit čierna buk


        

Flobertka Spielberg Brno 200F závit čierna buk

Nie je skladom

 

Vaša cena bez DPH : 265,83 EUR
Vaša cena s DPH (20 %):
319,00 EUR

Kompletné špecifikácie

Popis C

Flobertka Spielberg Brno SE200F závit čierna, buk cal. 6mm Flobert

Verzia SE je vybavená dvomi odfukami do pažby. POZOR toto staré riešenie nezahŕňa záruku na pažbu. Pokiaľ chcete mať plnú záruku, odporúčame bežnú verziu.

Flobertové jednoranové pušky českej výroby Spielberg Brno kalibru 6mm Flobert. Flobertka Speilberg Brno je vyrábaná kompletne v Českej republike. Dokonca aj pažby, v tomto prípade morený buk, pre tieto flobertky vyrába česká firma Klinský. Toto všetko je zárukou kvalitných materiálov a výroby.

Pri návrhu a následne potom výrobe stavili na jednoduchý systém flobertky Spielberg a ukázalo sa, že urobili správne. Práve jednoduchosť dala do vienka tejto flobertce predpoklad pre dlhú životnosť a bezproblémový chod po mnohých tisícoch výstreloch.

Čiernená hlaveň s dĺžkou 495 mm a 12timi drážkami vďaka vonkajšiemu závitu 1/2" UNF na ústí hlavne, dovoľuje koniec hlavne opatriť kompenzátorom alebo kompenzátorom hluku.

Inovovaný mechanizmus prebíjanie modelu Spielberg 200F, pákou s 45° otočným systémom, umožnilo vytvorenie drážok 11mm pre montáž optiky alebo kolimátora, ak by Vám nevyhovovali bežné kovové mieridlá s pevnou muškou a nastaviteľnými mieridlami.

Spoľahlivý polmesiačikový vyhadzovací mechanizmus nábojníc. Spúšť je ukotvená na pružnom pere a pružine.

Manuálna poistka proti náhodnému výstrelu je umiestnená priamo na úderníku zbrane, presnejšie v jeho zadnej časti. Ovláda sa zatiahnutím vzad a otočením bicieho systému úderníka o 90°.

Jednoduchá rozborka flobertky Spielberg 200F pre čistenie alebo prevoz - pažbu zložíte po odskrutkovaní jedinej skrutky pažby, je navrhnutá tak, aby ju bolo možné rozobrať len prstami bez nutnosti použitia nástrojov. Následne možno úderník zo systému zbrane vybrať po stlačení spúšte. Naozaj veľmi jednoduché.

Strelivo, príslušenstvo a prostriedky pre údržbu flobertové pušky Spielberg 200F nájdete nižšie pod týmto popisom tovaru v sekcie doplnkového tovaru.

 

Parametre

Kaliber 6 mm flobert
Typ zbrane puška
Farba čierna
Kapacita zásobníka [ks] 1
Dlžka hlavne [mm] 495
Celková dlžka [mm] 950
Hmotnosť [g]

1700

 

Obsah balenia

  • Flobertka Spielberg Brno 200F závit čierna SE
  • Pažba Spielberg buk
  • Návod so záručným listom
  • Kartonová krabica
ZWE2NGNk