Úvod » Flobertky-Flobertové zbrane » Flobertky pištole » Flobertka pištoľ Arrow PS 93/97 kal. 6mm


        

Flobertka pištoľ Arrow PS 93/97 kal. 6mm

Nie je skladom

 

Vaša cena bez DPH : 550,00 EUR
Vaša cena s DPH (20 %):
660,00 EUR

Kompletné špecifikácie

Parametre:a


Typ: Pištoľ ARROW PS 93/97
Kaliber: 6mm flobert
Kapacita zásobníka: 16
Vývrt hlavne: drážkovaný 6/P
Dĺžka hlavne: 117 mm
Hmotnosť: 1090 g
Dĺžka: 212 mm
Výška: 142 mm
Šírka: 34 mm
Energia strely: max 7.5 Joule

Popis tovaru:


Tlaková skúška, certifikát. Voľný predaj nad 18 rokov. Uvedená zbraň má skúšky a certifikát o novom kusovom overení zbraní, potvrdzujúcom zmenu druhu zbrane z jej originálnej verzie na flobert zbraň. Zbraň nesie značku Flobert 7,5 J na jej kovovej časti. Pôvodne poloautomatická pištoľ po úprave na jej flobert verziu nemá samonabíjaciu funkciu.

Pištoľ Arrow kaliber 9 mm Luger pod označením PS-97 bola zavedená do výkonu vybraných útvarov Policajného zboru a ministerstva v roku 2002, taktiež len v obmedzenom množstve, avšak z dôvodov nerozbehnutia sériovej výroby a následného zániku celej výroby boli pištole stiahnuté z výkonu Policajnej služby. Vyrobených bolo len 1800 kusov.

Modifikácia úpravy na flobert verziu:

Do pôvodnej hlavne je nalisovaná hlaveň v kalibri 6 mm (.22), ktorá je proti vybratiu zabezpečená nerozoberateľným spojom - zvarom. Flobertkový náboj (6 mm F ME / .22 F)  sa vkladá do redukcie v tvare nábojnice pôvodného kalibru, za flobertkový náboj sa do redukcie vloží prevodník stredového zápalu na okrajový. Spúšťový a bicí mechanizmus je pôvodný, nezmenený. Zbraň po úprave na flobert strieľa spôsobom bolt-action (opakované nabíjanie zo zásobníka a vyhadzovanie vystrelenej munície pomocou obťahovania záveru).
Obsah balenia:Flobert pištoľ Arrow PS 93/97
Redukcia náboja: 5 ks
Návod na použitie
Záručný list
Certifikát o kusovom overeníYzFkZjY4N