Úvod » Flobertky-Flobertové zbrane » Pušky 6mm ME Flobert » Flobertka puška TOZ-17 kal.6mm


        

Flobertka puška TOZ-17 kal.6mm

Nie je skladom

 

Vaša cena bez DPH : 193,33 EUR
Vaša cena s DPH (20 %):
232,00 EUR

Kompletné špecifikácie

Parametre:

Kaliber: 6 mm ME-Flobert short
Kapacita zásobníka: jednoranová
Energia: 7,5J
Hmotnosť: 2,7kg
Celková dĺžka: 101 cm
Dĺžka hlavne: 57 cm
Šírka rybiny: 11mm


Popis tovaru:

Praktická, spoľahlivá opakovacia malorážka v prevedení voľne predajnej dlhej zbrane. Ide o použitú zbraň. Úchyt na remeň nie je súčasťou zbrane. Zásobník je v cene výrobku.

Je určená pre profesionálnych aj amatérskych loveckých a športových strelcov. Puška je známa svojou presnosťou a je veľmi populárna v USA, Austrálii na Novom Zélande, ale aj v Európe. Puška je jednoduchej ale pevnej konštrukcie. Štandardný model má 17 závitov a zadnú poistku podobnú starej BSA puške ako napr. na modeloch BSA Sportman. Firma TOZ v roku 1978 pripravila aj dodatočný model 17-01. Tento model bol veľmi podobný základnému modelu. Najvýznamnejšou zmenou bola bočná poistka na zaistenie streľby.

Hlaveň nie je tak dlhá ako pri štandardných puškách a je viac podobná karabínovému typu strelných zbraní. Zbraň má prípravu na upevnenie optiky, ale vyžaduje vysoké krúžky na zadnú časť mieridiel. Prijímač má štandardnú montáž rybinou pre povolenie rozsahu, ale vyžaduje vysoké krúžky. Dĺžka ťahu je štandardná pre tento typ karabínových zbraní. Tieto pušky boli vyrábané ešte v bývalom Sovietskom Zväze a nesú teda označenie "Made in Soviet Union". Ďalším bežným označením na zbrani je logo firmy Tula Arsenal a výrobné číslo.Obsah balenia:

Flobertka puška TOZ-17
Zásobník originálny pre .22LR
Protokol o novom kusovom overení zbraní
Návod
Záručný list

 

ZGYwZmYzN