Úvod » Flobertky-Flobertové zbrane » Pušky 6mm ME Flobert » Flobertka samopal ČZ-58 so sklápacou pažbou kal. 6 mm


        

Flobertka samopal ČZ-58 so sklápacou pažbou kal. 6 mm

Nie je skladom

 

Vaša cena bez DPH : 366,67 EUR
Vaša cena s DPH (20 %):
440,00 EUR

Kompletné špecifikácie

Parametre:a


Farba:čierna
Kaliber:6 mm ME F
Typ:samopal flobert
Počet rán:jednoranová
Veľkosť zbrane:veľká
Hmotnosť:3,10 kg
Celková dĺžka:845 mm
Pažba:sklopná, kov
Mieridlá nastaviteľné:ÁnoPopis tovaru:

Tlaková skúška, certifikát. Voľný predaj nad 18 rokov. Má skúšky a certifikát o novom kusovom overení zbraní potvrdzujúcom zmenu druhu zbrane z jej originálnej verzie na flobert zbraň, ktorá nesie označenie Flobert 7,5 J na jej kovovej časti, pôvodne poloautomatická, ale po úprave na jej flobert verziu nemá samonabíjaciu funkciu.

Ide o použitý samopal pôvodom originál vz 58 V - sklopná pažba, po úprave na flobert verziu v kalibri 6 mm ME Flobert short.

Systém úpravy na flobert verziu:

Do pôvodnej hlavne je nalisovaná hlaveň v kalibri 6 mm (.22), ktorá je proti vybratiu zabezpečená nerozoberateľným spojom - zvarom. Flobertkový náboj (6 mm F ME/.22 F) sa vkladá do redukcie v tvare nábojnice pôvodného kalibru, za flobertkový náboj sa do redukcie vloží prevodník stredového zápalu na okrajový. Spúšťový a bicí mechanizmus je pôvodný, nezmenený. Zbraň je po úprave na verziu flobert jednoranová. Redukcia s flobertkovým nábojom (6 mm F ME/.22 F) sa vkladá po jednom kuse priamo do hlavne (nábojovej komory).Obsah balenia:Samopal Vz 58V flobert
zasobník 1ks
Redukcie: 5ks
návod na použitie
záručný list
certifikát o kusovom overení
NmQ0NTUzM