Úvod » Fotopasce » Najpredávanejšie fotopasce » Fotopasca Moultrie A-30


    

Fotopasca Moultrie A-30

Nie je skladom

 

Vaša cena :
78,00 EUR

Kompletné špecifikácie

Popis:i

 

 • Vynikajúci pomer výkonu a ceny
 • Absolútne jednoduché nastavenie
 • Infračervený prísvit až na 21 metrov
 • Rýchlosť spúšte menej iba 0,7 sekundy
 • až 16 000 fotiek na 8 AA batérií

MOULTRIE A-30 je vylepšený nasledovník fotopasce MOULTRIE A5, ktorá si podmanila svetový trh a zaradila sa medzi najobľúbenejšie vo svojej kategórii. Všetky praktické funkcie v MOULTRIE A-30 zostali zachované z predošlej verzie a pribudli samozrejme aj ďalšie nové vylepšenia. MOULTRIE A-30 je aj naďalej veľmi jednoduchá fotopasca na obsluhunastavenie je intuitívne a zrozumiteľné. Nastavenie bude pre vás úplnou hračkou, takže budete mať viac času, ktorý môžete využiť na kontakt s prírodou. Rozlíšenie fotografie je fantastických 12 Mpx, ale vďaka lepšiemu snímaču a vylepšenému softvéru sú fotografie ostrejšie a krajšie, či už cez deň, alebo v noci. Fotopasca dokáže natáčať aj videá vo vysokom rozlíšení.

Kvalitná poľovnícka kamera je napájaná AA batériami. AA batérie sú lacnejšie, sú dostupnejšie, ich používanie je tak pohodlnejšie a flexibilnejšie. Výdrž fotopasce na 8 AA batérií je naozaj impozantná, dokáže zaznamenať až do 16 000 snímkov. (Odporúčame používať kvalitné lithiové batérie, a to hlavne v zime) Vy teda ušetríte svoje peniaze a tiež čas, pretože nebudete musieť tak často chodiť do fotopasce meniť batérie. Fotopasca MOULTRIE A-30 podporuje SD karty až do veľkosti 32 GB. Spravujte kvalitu a ukladanie obrázkov s dvoma nastaveniami rozlíšenia, nízkymi (1920x1080) a vysokými (4608x2592) a 15sekundovými videami s vysokým rozlíšením.

Na vyhotovených fotografiách sa klasicky zaznamenávajú informácie ako fáza mesiaca, čas, dátum a identifikačné číslo fotopasce. Vy máte tak dokonalý prehľad o tom, v akých podmienkach a kedy bola fotografia vyhodnotená. Ak máte viacero rovnakých stromových kamier MOULTRIE A-30, tak vďaka identifikačnému číslu kamery viete presne zistiť, kde a z ktorej fotopasce daný záber pochádza.

Za viac ako lákavú cenu totiž získate perfektné funkcie a vysokú spoľahlivosť. Ak teda aj vy zháňate kvalitnú fotopascu, ale zároveň nechcete investovať veľké peniazeMOULTRIE A-30 je pre vás jasnou voľbou.

Technická špecifikácia:

Prísvit: Infračervený LED 850 nm
Rozlíšenie fotografie: nízke 8 Mpx (1920 x 1080), vysoké 12 Mpx (4608 x 2592)
Rozlíšenie videa: FULL HD (1920 x 1080 pixelov)
Dĺžka videa: 15 sek
Detekcia pohybu: do 18 m
Dosvit: do 21 m
Podpora SD kariet: Áno, až do 32 GB
Napájanie: 8 x AA batérie (alkalické alebo lítiové)
Počet fotografií na 8 AA batérií: až do 16 000
Sekvenčné fotenie: Áno, 3 fotografie za sebou
Oneskorenie fotografovania: Áno, 10 sek / 30 sek / 1 min / 5min
Údaje zobrazené na fotografii: Fáza mesiaca, čas, dátum, identifikačné číslo kamery

Obsah balenia:

 • 1x Fotopasca MOULTRIE A-30
 • 1x Popruh na uchytenie fotopasce
 • 1x Návod v slovenskom jazyku
MjlkMT