Úvod » Fotopasce » Fotopasce MMS » Fotopasca Scout Guard SG-880 MMS/GPRS-18Mpx Black 940nm


    

Fotopasca Scout Guard SG-880 MMS/GPRS-18Mpx Black 940nm

Nie je skladom

 

Vaša cena bez DPH : 179,17 EUR
Vaša cena s DPH (20 %):
215,00 EUR

Kompletné špecifikácie

Popis:i

 • Nové prepracované maskovanie
 • Najvýkonnejší senzor na trhu
 • Funkčná dvojcestná komunikácia
 • 18Mpx rozlíšenie snímača
 • Podpora všetkých operátorov
 • Slovenské menu
 • HD video

Novinka s rozlíšením až 18 megapixelov. Prvá a jedinečná fotopasca s možnosťou funkčnej dvojcestnej komunikácie. Fotopasca so slovenským menu a slovenským manuálom s odosielaním správ na mobil, či mail. HD video zaznamenáva v rozlíšení 720p. Držíme si prvenstvo na trhu fotopascí, výkony, dosah pohybového senzoru najväčší z konkurencie, neviditeľný infra prísvit s výkonom väčším o 15-20% vďaka novým optickým diódam. SG-880 MMS/GPRS má najvýkonnejšiu anténu na trhu. Bezproblémovo pracuje aj tam, kde bežné telefóny signál nemajú.

Opäť Vám IBO ako prvý prináša komfort a pohodu pri užívaní fotopasce. Už nemusíte k fotopasci chodiť kvôli ovládaniu, nemusíte ju dávať dole z ťažko dostupných miest, aby ste ju nastavili, už nemusíte vyhadzovať peniaze za zbytočné MMS, čo Vám fotopasca poslala, už musíte "len pohnúť prstom" po obrazovke vášho smartfonu alebo ťuknúť do počítača. Teraz už ovládate fotopascu z akéhokoľvek miesta na svete formou aplikácie, programu či jednoduchým SMS kódom. Model obsahuje dvojcestnú komunikáciu teda ovládanie formou príkazov z mobilu či počítača na diaľku. Fotopascu si nastavujete, prestavujete, kompletne ovládate, toto všetko na diaľku, rýchlo, lacno, jednoducho a hlavne komfortne, kedy Vy potrebujete, čím ušetríte čas a svoje peniaze.

Dvojcestná komunikácia funguje na smartfónoch s operačným systémom Android a iOS. Všetko Vám ponúkame detailne spracované v návodoch, alebo sa na nás môžete hocikedy s dôverou obrátiť a so všetkým Vám pomôžeme.

 

TOP-NOVINKA! skvelé 18-megapixelové fotografie a vysoko výkonná anténa.Farebný LCD displej a diaľkové ovládanie. Posielanie fotiek priamo na váš mobil v podobe MMS alebo na váš e-mail cez GPRS prenos! Nový vysoko výkonný, absolútne neviditeľný 940 nM čierny prísvit.  Nový citlivý detektor pohybu. Nastavenie fotoapasce pomocou laserového zameriavača.

POZOR na neznačkové napodobeniny MMS fotopasce s GPRS!!! Akceptuje SD kartu s menšou kapacitou, nemá aktuálny softvér s možnosťou odosielania väčších fotiek. Fotopasca musí mať od nás softvér upravený na prácu a posielanie v európskych sieťach s európskou frekvenciou. Modely z USA  alebo z Ázie v Európe nefungujú!!! Náš model Vám fungovať bude, už je pripravený!

18-megapixelové fotografie
Fotopasca Scout Guard SG-880 MMS/GPRS-18Mpx Black 940nM sníma obrazy s vysokým rozlíšením v noci aj počas dňa. Môžete si zvoliť rozlíšenie medzi 5MPx, 8MPx, 18Mpx. Fotopasca Scout Guard SG-880 MMS/GPRS-18Mpx Black 940nm má možnosť aj sekvenčného fotenia 1-3 zábery! Fotopasca taktiež zachytáva video. Na každej snímke je zobrazený čas, dátum a poradové číslo snímky. Obrázky môžete ľahko prehliadať priamo na fotopasci na veľkom LCD displeji pomocou diaľkového ovládača. Snímky a videá si taktiež môžete preniesť do svojho počítača alebo si ich priamo pozrieť na TV s USB vstupom.

Fotopasca Scout Guard SG-880 MMS/GPRS-18Mpx Black 940nM má nový efektívnejší spôsob detekovania pohybu až do vzdialenosti cca 23 m. Detektor pohybu berie pri reakcii do úvahy všetky okolité vplyvy ako je teplota a cirkulácia vzduchu okolo fotopasce. Prejaví sa to najmä pri použití fotopasce v prírode, kde za podmienok veľká rozloha a vysoká teplota bude citlivosť nižšia a opačne napríklad pri pozorovaní vtákov kde je veľkosť pozorovaného predmetu malá a teplota vysoká bude citlivosť pohybového čidla vysoká. Takže už vám neunikne ani ten najmenší detail. Fotopasca Scout Guard SG-880 MMS/GPRS-18Mpx Black 940nM je absolútna prevratná novinka vo svete fotopascí. Môžete si tiež nastaviť časové úseky v ktorých chcete robiť fotografie (napr. každú hodinu). V takomto prípade bude čidlo fotopasce fungovať štandardne a nebude brať ohľad na prostredie, teplotu a veľkosť pozorovaného objektu

Fotopasca Scout Guard SG-880 MMS/GPRS-18Mpx Black 940nM ukladá snímky a videá priamo na SD pamäťovú kartu (nie je súčasťou balenia) Táto fotopasca podporuje SD karty až do veľkosti 32GB na ktorú sa vojde cca 10 000 fotografií alebo 3 hodiny videa. Upravte si nastavenie fotoaparátu len pre vlastnú potrebu

Zaznamenáva statický obrázok s rozlíšením 5/8/18 Mpx
Veľkosť fotografií JPEG 2560x1920 / 3264x2468 / 4096x3072
Veľkosť videa 1280x720 (HD) / 640x480 (VGA)
Rýchlosť záznamu videa

640x480 – 35 snímkov/sek.,

1280x720 – až 30 snímkov/sek.

Rýchlosť spúštania sa 1 s
Formát súborov JPG / AVI
Interval medzi záznamami 5 sekúnd - 60 minút
Dĺžka videa Nastaviteľná 5-60 sekúnd
Sekvencia fotiek na jeden poplach 1-3 okamžite
Pracovná teplota -20°C až +60°C

Pamäťová

SD karta do 32 GB – odporúčame objednať
Zachytáva vzdialenosť cez deň neobmedzene, v noci viac ako 15 metrov + možnosť externého prísvitu
Objektív záber cca 60°
Napájanie 8x AA batéria
Zobrazenie nízkeho stavu batérie cez led diódu Áno
Zobrazenie plnej karty cez led diódu Áno
Rozhranie TV-out, USB, SD karty, 6V externý napájací zdroj
PIR nastaviteľná citlivosť senzora 3 stupne: nízka/normálna/vysoká
Odolné tečúcej vode a vlhku! Áno - vzduchotesnosť
Nastavenie Priamo v tele na farebnom LCD displeji, aj prezeranie
Nastavenie výkonu INFRA Áno
Zvuk Áno – vysoká kvalita a citlivosť
Zabezpečenie heslom Nie
Laserové zameriavanie Áno-výkonné
Zabezpečenie lanovým zámkom Pomocou bezpečnostného boxu
MMS na mobil Áno – 4 čísla v tvare 421....
MMS na email Áno – 4 emaily
MMS na mobil a email Áno – naraz 8 odoslaní
GPRS prenos dátový prenos dát na emaily (rozdielna nastavenia ako MMS)
Slovenské menu , Slovenský návod Áno , Áno – od dovozcu www.FOTOPASCE.sk
Testovacie zábery Áno – prezeranie na vstavanom displeji
Nastavenie pre operátorov SR a ČR Áno, pripravené
Zobrazované údaje na fotografii dátum, čas, teplota
Y2I3N