Úvod » Fotopasce » Najpredávanejšie fotopasce » Fotopasca ScoutGuard SG520-W WiFi HD 24 Mpx 940nm


    

Fotopasca ScoutGuard SG520-W WiFi HD 24 Mpx 940nm

Nie je skladom

 

Vaša cena bez DPH : 140,83 EUR
Vaša cena s DPH (20 %):
169,00 EUR

Kompletné špecifikácie

Popis: i

 • SLOVENSKÉ MENU
 • NOVINKA s pripojením WiFi
 • HD video vo vysokom rozlíšení 720p so zvukom
 • rozlíšenie foto až 24 Mpx
 • absolútne neviditeľný prísvit 940 nm
 • dosvit až do 21 metrov
 • rýchosť spúšte menej ako 1 sekunda

Horúca novinka medzi fotopascami. Fotopasca ScoutGuard SG520-W je inovovaný model fotopasce SG520, ktorá ponúka oproti predchádzajúcemu modelu funkciu WiFi a podporu WiFi SD kariet. Táto funkcia je veľmi užitočná a ponúka jednoduche stiahnutie fotografií z fotopasce priamo do vášho počítača, alebo mobilného telefónu.

Spolu s fotopascou je dodávaná aj 16GB SD karta s plnou podporou WiFi signálu. V balení sa nachádza aj diaľkový ovládač pomocou ktorého zapnete a vypnete funkciu WiFi na fotopasci, to znamená že nikto okrem vás nemôže z fotopasce sťahovať fotografie. Pre stiahnutie fotografií z fotopasce, ktorá môže byť pokojne zavesená na strome alebo budove si stačí stiahnuť aplikáciu EZ Share, ktorá je dostupná pre Android, iOS, Windows, Mac OS. Po nainštalovaní aplikácie stačí prísť pri fotopascu na cca 10 metrov, zapnúť WiFi spolu s aplikáciu a pohodlne si môžete prezerať vaše fotografie.

Momentálne jedna z najmenších fotopascí na trhu s vysokým výkonom a za super cenu. Presne to je kamera ScoutGuard SG520 s neviditeľným IR prísvitom o vlnovej dĺžke 940nm. Aj napriek svojim ultra malým rozmerom 10,7 x 7,6 x 4 cm ukrýva vo svojom tele výkon porovnateľný s oveľa väčšími modelmi fotopascí.

Kvalitné a ostré fotografie dokáže zaznamenávať až v rozlíšení 24 Mpx a video v HD kvalite 720p. Vďaka tomu vám neunikne ani ten najmenší detail na monitorovanom mieste. Fotografie si dokážete prehliadať rovno na farebnom LCD displeji zabudovanom na prednej strane fotopasce. Nemusíte tak fotopascu otvárať a vyťahovať SD kartu po každé, keď si chcete odfotené snímky prezrieť.

Obrovskou výhodou kamery ScoutGuard SG520-W je SLOVENSKÉ menuintuitívne ovládanie. Vďaka nemu vám nastavenie fotopasce a jej uvedenie do plnej prevádzky nezaberie viac ako pár sekúnd. Nastavenie vykonáte pomocou len troch tlačidiel umiestnených na prednej strane. Všetko veľmi rýchlo a jednoducho, bez zbytočne zdĺhavých a komplikovaných procesov.

Monitorovacie zariadenie ScoutGuard SG520-W je skvelou voľbou na sledovanie a fotografovanie prírody a zvierat. Takisto je aj skvelým pomocníkom pre monitorovanie a stráženie revíru, posedov, objektovchátstaviebčiernych skládokpomôže vám odhaliť pytliactvobudete mať dokonalý prehľad o dianí vo vašom revíri. Vďaka neviditeľnému infračervenému prísvitu je fotenie a snímanie videa pomocou tejto fotopasce absolútne nespozorovateľné, či už cez deň, alebo aj v noci. Výkonný prísvit s dosvitom až do 21 metrov a kvalitný CMOS senzor zabezpečia ostré a veľmi pekné fotografie aj v neosvetlených priestoroch počas noci. Pomocou týchto kvalitných fotografií dokážete jednoducho identifikovať zlodejavandala, či akéhokoľvek nežiaduceho návštevníka na vašom súkromnom pozemku. Takisto môžete neviditeľne sledovať a fotiť zver bez toho, aby ste ju vyrušili napríklad pri kŕmení.

Fotopasca akceptuje pamäťové SD karty až do kapacity 32 GB. Dokáže tak uložiť niekoľko tisíc fotografií a nemusíte kartu každú chvíľu vymieňať. Napájaná je prostredníctvom štyroch AA batérií, pre extra dlhú výdrž odporúčame používať lítiové batérie.

ScoutGuard SG520-W je pre vás ideálnym riešením, ak hľadáte fotopascu, ktorá veľa nestojí, ale stojí za veľa. Je jednoduchá na nastavenie a používanie, má všetky praktické funkcie a zároveň vysoký výkon. Všetko ukryté v kompaktnom a vodeodolnom tele s hmotnosťou iba 180 gramov.

Špecifikácia:

Prísvit: absolútne neviditeľný - 940 nm
Dosvit: až do 21 m
Rozlíšenie fotografie: 5 / 10 / 24 Mpx
Rozlíšenie videa: VGA (640 x 480), HD (720p)
Snímková frekvencia videa (fps): 20 obrázkov / s
Dĺžka videa: 10 / 30 / 60 s
Nahrávanie zvuku: Áno
Rýchlosť spúšte: do 1 s
Interval spúšte: 10 s / 30 s / 5 min
Šírka záberu pohybového senzora: 95°
Citlivosť senzora: Nízka / Normálna / Vysoká
Šírka záberu: 55°
Sériové snímanie: Áno (1 / 3 fotografie)
Časozberná funkcia: Áno (5 min / 30 min / 2 h / 8 h)
MMS / GPRS modul: Nie
Dvojcestná komunikácia: Nie
Časovač fotenia: Nie
Vstavaný displej: Áno, farebný LCD 1,44"
Údaje zobrazené na fotografii: dátum, čas, teplota
Podpora SDHC kariet: Až do 32 GB
Napájanie: 4x AA (odporúčame lítiové batérie pre extra dlhú výdrž) / 6V externý zdroj
Závit na tripod: Áno
USB výstup: Nie
Hmotnosť: 180 g (bez batérií)
Rozmery: 107 x 76 x 40 mm
Prevádzková teplota: -20°C až +60°C
Obsah balenia: fotopasca, popruh, návod v slovenskom jazyku

Obsah balenia:

 • 1x Fotopasca Scout Guard SG 520-W WiFi
  1x WiFi SD karta 16 GB
 • 1x Popruh na uchytenie fotopasce
 • 1x Návod v slovenskom jazyku
MGVmO