Úvod » Zbrane na zbrojný preukaz » Guľovnice » ČESKÁ ZBROJOVKA » Guľovnica CZ 550 MAGNUM LUX


    

Guľovnica CZ 550 MAGNUM LUX

Nie je skladom

 

Vaša cena bez DPH : 1 196,67 EUR
Vaša cena s DPH (20 %):
1 436,00 EUR

Kompletné špecifikácie

Popis:i

Parametre produktu

 • Jednoduchá montáž zameriavacieho ďalekohľadu
 • Ľahko ovládateľné a dobre prístupné ovládače
 • Kompletne nastaviteľný spúšťový mechanizmus (s napináčikom alebo bez napináčika)
 • Signalizácia napnutia bicieho mechanizmu
 • Ľahká demontáž pre čistenie a bežnú údržbu
 • Dlhý zúbkovaný vyťahovač štýlu Mauser
 • Hranatý mostík puzdra záveru
 • Kovaná hlaveň
 • Vysoká presnosť, spoľahlivosť a životnosť

Pažba z orechového dreva výberovej akosti s lícnicou bavorského typu umožňuje streľbu ako cez otvorené mieridlá, tak s optickým zameriavačom. Guľovnica je určená na lov ťažkej, vitálnej a nebezpečnej zveri. Tento model je ponúkaný v širokej škále kalibrov. Guľovnice rady CZ 550 Magnum sú konštruované pre použitie tých najväčších kalibrov. Ich koncepcia a stavba sú prispôsobené pre použitie v extrémnych klimatických podmienkach a náročných situáciách.

Séria CZ 550 predstavuje rad elegantných, esteticky a ergonomicky riešených guľovníc. Z dôvodu zvýšenia presnosti a pre dosiahnutie vysokej životnosti sú tieto guľovnice vybavené kovanými hlavňami. Pestrá ponuka modelov rady CZ 550 svojimi vlastnosťami a konštrukčným riešením vychádza v ústrety požiadavkám kladeným na športové a lovecké zbrane.

Guľovnice sú vybavené kompaktným spúšťovým mechanizmom s francúzskym napináčikom. Spúšť má možnosť regulácie odporu a dĺžky chodu. Napináčik je možné jednoduchým spôsobom vymontovať bez vplyvu na nastavenie spúšťového mechanizmu pre priame spustenie. Štandardne sú guľovnice CZ 550 vybavené dvoj alebo trojpolohovou poistkou odisťovanou v smere streľby. Pažby sú štandardne vybavené výkyvnými pútkami pre remeň. Tieto guľovnice sa dodávajú s otvorenými nastaviteľnými mieridlami alebo bez mieridiel, pripravené pre montáž zameriavacích ďalekohľadov. Guľovnice s otvorenými mieridlami majú mušku a cieľnik umiestnené tak, aby bolo možné na zbraň namontovať aj ďalekohľady s najväčším priemerom tubusu. Všetky guľovnice rady CZ 550 majú puzdro záveru s klasickým hranatým mostíkom s rybinou pre pripevnenie optiky o šírke 19 mm, vyfrézovanou priamo do puzdra záveru.

Parametre:

Hmotnosť: 4,20 kg
Kaliber: .375 H&H Mag. (12"), 458 Win. Mag. (14")
Pažba: orechová
Podávacie zariadenie: schránka
Mieridlá: pevná
Spúšť: jednospúšť s napináčikom
Hlaveň: kovaná
Botka: -
Kapacita schránky: 3, 5
Kapacita zásobníka: -
Lícnica: Áno
LOP: -
Šírka zbrane: 80 mm
Výška zbrane: 210 mm
Dĺžka hlavne: 600 mm
Celková dĺžka: 1135 mm
OWM1NTQz