Úvod » Plynové zbrane-Plynové pištole » Umarex » Pištole zo zásobníkom » Pištoľ exp. Walther P22Q White Edition, kal. 9mm PA


        

Pištoľ exp. Walther P22Q White Edition, kal. 9mm PA

Nie je skladom

 

Vaša cena :
158,00 EUR

Kompletné špecifikácie

Popis tovaru:

Walther P22Q white edition kal. 9mm

Faceliftové prevedenie P22Q sa môze pochváliť novým prevedením rukoväte zbrane.Jedinečná, 100% verná replika modelu P22Q firmy Walther.Vnútorná celokovová konštrukcia pokrytá špeciálnym polymérom.Niektoré z vnútorných častí sú z ocele.Využitá technológia výroby komponentov ostrých modelov.Systém streľby ako u ostrej verzie poloautomatu.Single a Double Action systém.Poistka pre zaistenie zbrane.Plynové signálne zbrane slúži pre aktívne využitie a pre zberateľské účely.Príklady použitia plynové štartovacie zbrane pre šport, signálne zbrane pre horolezcov, plachtárov, pre vystreľovanie svetelných rakiet priemerom 15 mm na Silvestra, atď. Pri použití pre sebaobranu je reálna účinnosť plynových či silnejších koreninový nábojov na vzdialenosť do 4 m.

 

Názor pistole.sk:

Podľa môjho názoru TOP plynová zbraň, ktorú si môžete zaobstarať. Naozaj neuveriteľne ľahká a skladná, vhodná na každodenné nosenie. Manipuláciu a streľbu zvládnu bez problémov aj ženy. Replika na nerozoznanie od originálu. Vyrábaná v Nemecku na rovnakých technológiách ako ostré verzie. 100% spoľahlivá. Made in Germany. Skvele sedí v dlani, ale nesmiete mať príliš veľkú ruku, to siahnite radšej po modeli P99. Nákupom tohto modelu určite neoľutujete.

Obsah balenia:

Walther P22
Plastový kufrík
Zásobník
Nadstavec na pyrotechniku
Čistiaca kefka
Návod
Záručný list

 

 

NjU4OWE