Úvod » Plynové zbrane-Plynové pištole » Umarex » Pištole zo zásobníkom » Pištoľ exp. Walther P88 Compact nickel/wood, kal. 9mm PA


        

Pištoľ exp. Walther P88 Compact nickel/wood, kal. 9mm PA

Nie je skladom

 

Vaša cena :
213,50 EUR

Kompletné špecifikácie

Parametre:

Typ: pištoľ
Kaliber: 9 mm
Farba: nikel/drevo
Počet rán: 10+1
Veľkosť: stredná
Rozmery: 182x100 mm
Hmotnosť: 940 g

Popis tovaru:

Walther P88 Compact nikel/drevo kal. 9mm

Replika zbrane firmy Walther model P88.Celokovová konštrukcia s drevenými pažbičkami.Systém streľby ako u ostrej verzie. Single a Double Action systém. Poistka pre zaistenie zbrane.Plynové signálne zbrane slúžia pre aktívne využitie a pre zberateľské účely.Plynové signálne zbrane slúžia pre aktívne využitie a pre zberateľské účely.Príklady použitia plynovej štartovacej zbrane pre šport, signálne zbrane pre horolezcov, plachtárov, pre vystreľovanie svetelných rakiet s priemerom 15 mm na Silvestra, atď.Pri použití na sebaobranu je reálna účinnosť plynových či silnejších nábojov s (obsahom technického korenia) do vzdialenosti 4 m.

Názor Pistole.sk:

Spoľahlivá, dobre spracovaná plynová pištoľ firmy Umarex pod licenciou Walther. Všetky logá a nápisy ako u ostrej zbrane. Ak je pre Vás Beretta model 92 príliš veľká a nechcete zbraň trpaslíka, tak toto je niečo pre Vás. Dobre sa drží v dlani. Použité kvalitné materiály a technológie výroby. Made in Germany.

 

Obsah balenia:

Plastový kufrík
Umarex Walther P88
Nadstavec na pyrotechniku
Kefka na čistenie
Návod
Záručný list

 

 

ZTA0N