Úvod » Plynové zbrane-Plynové pištole » EKOL » Asi » Plynová pištol Ekol ASI s pažbou čierna kal.9mm


        

Plynová pištol Ekol ASI s pažbou čierna kal.9mm

Nie je skladom

 

Vaša cena :
141,00 EUR

Kompletné špecifikácie

Popis c

Ekol ASI

Netradičná plynová pištoľ v štýle samopalu UZI od firmy EKOL s taktickou sklopnou pažbou.

Expanzné zbrane sú voľne predajné od 18 rokov bez nutnosti vlastniť zbrojný preukaz. Umožňujú streľbu akustickými nábojkami pre vytvorenie hluku alebo streľbu obrannými nábojmi s obsahom plynu, najčastejšie PV a CS, ktorý je po výstrele hnaný smerom na útočníka.

Ekol ASI bol vyrobený hlavne pre zábavnú streľbu štartovacím, akustickým, poplašným strelivom. Tiež je často využívaný ako filmová rekvizita.

V tvrdené polymérové ​​kapotáži, ktorá evokuje, že sa jedná o samopal, je ukrytá pištoľ s kovovou konštrukciou. Telo opatrené lištami 22 mm pre maximálny taktický vzhľad. Celkový vzhľad dopĺňa sklopná pažba.

Špeciálnou vlastnosťou samopalu Ekol ASI je možnosť prepnúť režim streľby z klasického semi auto - jednotlivé výstrely na full auto - streľbu dávkou. Kadencia v plne automatickom režime je 15 rán za 1,7s. Pri streľbe vo full auto režime je nutné dodržiavať čistenie zbrane, pri rýchlej streľbe dochádza k väčšiemu znečisťovaniu hlavne.

Súčasťou balenia sú dva zásobníky jeden na 15ran a druhý 25ran.

So samopalom Ekol Asi možno samozrejme strieľať i plynovými nábojmi, kapacita 25ran je vynikajúci, ale veľkosť a hmotnosť nedovolí nosiť samopal skryto na verejnosti, čo je zákonná podmienka.

V sekcii doplnkového tovaru pre expanzný plynový samopal Ekol Asi nájdete príslušenstvo pre streľbu a prostriedky na udržbu zbrane.

NTZjMjlkN