Úvod » Plynové zbrane-Plynové pištole » Umarex » Pištole zo zásobníkom » Reck Miami 92F čierná kal.9mm


        

Reck Miami 92F čierná kal.9mm

Nie je skladom

 

Vaša cena :
143,00 EUR

Kompletné špecifikácie

Parametre:a


Typ             pištoľ
Kalibr             9 mm
Farba             čierna
Počet rán     11+1
Veľkosť     velká
Rozmery     215x130 mm
Hmotnosť     1140 g
Popis tovaru:


Reck Miami 92 F čierna kal. 9mm

Autentická replika snáď najznámejšia pištole Beretta 92 pôvodne vyrábané talianskou firmou Pietro Beretta. Toto prevedenie plynové pištole je vyrábané nemeckou firmou UMAREX pod značkou RECK MIAMI používanú USA trhom.

Povrchová úprava matným čiernením je veľmi odolná a realistická. Záver zbrane opatrený originálnymi logami RECK MIAMI gravírovaním laserom.

Reck Miami 92 F je naozaj veľká pištoľ, vhodná pre veľkú ruku, proste poriadnych chlapov. Vďaka svojej veľkosti vyzerá hrozivo už v puzdre pri páse. Beretta 92 je v ostrej verzii používaná hlavne policajnými a bezpečnostnými zložkami. Preto je veľmi známa a teda ľahko rozpoznateľná.

Systém streľby ako u ostrej verzie poloautomat. Natiahnutie zbrane je nutné len pred prvým výstrelom. Po výstrele sa pištole znova nabije a pripraví k streľbe sama. Spouťový mechanizmus typu Dual Action - pri stlačení spúšte sa naťahuje zároveň aj kohút.

Beretta Reck Miami 92 F je samozrejme vybavený aj poistkou, zaistením proti nechcenému výstrelu. Poistka sa nachádza v zadnej časti zbrane vedľa kohúta kde je ľahko dostupná pre ovládanie palcom. Ovláda sa hore a dole.

Zásobník s kapacitou 11 nábojov kalibru 9mm PAK vyberiete z rámu zbrane štandardne vypúšťače niekedy označovaným ako záchytom zásobníka - tlačidlom na rukoväti u lúčiku ľahko dostupným palcom.

Pre splnenie podmienok predaja tejto zbrane bez nutnosti vlastníctva zbrojného pasu je hlaveň Recka Miami 92 opatrená prepážkou z tvrdokovu, ktorá 100% zabráni výstrelu akéhokoľvek iného náboja ako plynového poplašného - štartovacieho, plynového PV, PV-S či CS náboje. Je teda voľne predajná od 18 rokov.

Plynové signálne zbrane slúžia pre aktívne využitie obrannej streľby plynovými nábojmi, na vytvorenie akustického signálu, vystreľovanie svetlíc alebo pre zberateľské účely. Pri použití pre sebaobranu je reálna účinnosť plynových CS či silnejších PV-S koreninový nábojov na vzdialenosť do 4 m.

Plynová pištol Umarex Reck Miami 92 F je balená v plastovém kufríku spolu s nadstavcom pre odpaľovanie pyrotechniky o priemere 15 mm pre plynové pištole a kefkou na čistenie komory pre náboj v hlavni.

Obsah balenia:

Reck Miami 92 F
Zásobník Reck Miami 92 F
Nástavec na odpalovanie pyrotechniky o priemere 15mm
Kefka pre čistenie nábojovej komory
Návod so záručným listom
Plastový kufrík

 

OGMzNjI