Úvod » Trezory a skrine na zbrane » Skrine a trezory na kr. zbrane » Sejf na krátke zbrane a strelivo Mun-1


        

Sejf na krátke zbrane a strelivo Mun-1

Nie je skladom

 

Vaša cena bez DPH : 139,08 EUR
Vaša cena s DPH (20 %):
166,90 EUR

Kompletné špecifikácie

Popis sejfu:

dvojplášťový sejf s pevnou konštrukciou
vonkajší plášť z kalenej ocele šírky 3 mm
vnútorný plášť je z ocele šírky 1,5 mm
priestor medzi plášťami je vyplnený ohňovzdornou izoláciou
trezorový zámok bezpečnostná tr. A
2 rozvorné čapy, 2 kľúče k zámku
možnosť dodávky aj s elektronickým zámkom

Farba: svetlo šedá

 

Sejf na zbrane je v súlade s požiadavkami podľa písmena a) § 2 nariadenia vlády č. 338/2002 Zb., O technických požiadavkách pre zabezpečenie prechovávaných zbraní alebo streliva a o podmienkach skladovania, prechovávanie a zaobchádzanie s čiernym loveckým prachom, bezdymovým prachom a zápalkami, z 26. júna 2002, podľa § 79 ods. 1 zákona č. 119/2002 Zb., o strelných zbraniach a strelive.

Sejf spĺňa novelu zákona o uschovávaní zbraní, ktorá platí od 1.1. 2003.

 

PARAMETRE:

Výrobca: Rottner

použitie: na zbrane a strelivo

certifikát: STN EN 1143-1 minimálne 15RU

typ zámku: zámok so zvýšenou bezpečnosťou, typ A podľa ČSN P 165110

počet políc: 1 ks

vnútorná schránka: - ks

farba: svetlo šedá

hmotnosť: 33 kg

výška: 330 mm

šírka: 450 mm

hĺbka: 380 mm

záruka: 24 mes.

sťahovanie: áno

ukotvenie: áno

Vybavenie za príplatok: Áno (el. Zámok)

 

Rottner


Rakúska spoločnosť Rottner Tresor GmbH. je to rodinný podnik, ktorý už viac ako 40 rokov je poprednou firmou na európskom trhu s bezpečnostnou technikou.

Nábytkové a stenové sejfy, ohňovzdorné sejfy, nábytkové trezory, trezorové skrine, stenové trezory, ohňovzdorné trezory na papierové dokumenty, ohňovzdorné trezory pre dátové nosiče, skrine a trezory pre krátke a dlhé zbrane, archivačné skrine, kartotéky, poštové schránky, pokladničky, skrinky na kľúče, sejfy a trezory na kľúče, trezory a sejfy s vhodom , rôzne druhy euromincovníkov...

Vyberte si z našej širokej ponuky a v prípade záujmu sa môžete zoznámiť s podrobnejšími informáciami o našich produktoch v nasledujúcich riadkoch!

SEJFY

Sejf je jednoplášťová, resp. dvojplášťová bezpečnostná schránka.
Nábytkové sejfy je vhodné upevniť do podlahy, alebo do steny vhodným upevňovacím materiálom.
Ponúkame Vám modely: DAGOBERT, SETURN, SPEEDY, TRENDY, HOLYTEC, YALE...CashMatic...

Stenové sejfy sa používajú v prípade, pokiaľ potrebujete sejf zamurovať do steny.
Ponúkame Vám modely DOLOMIT, WALLMATIC a WNO.
V tomto prípade je doporučená betónová obmurovka minimálne 10cm z každej strany pre zaistenie dostatočnej bezpečnosti. Sejfy je možné inštalovať i do automobilov, karavanov...

Ponúkame ešte jednu významnú skupinu sejfov, a to sejfy ohňovzdorné, ktoré slúžia k ochrane papierových dokumentov a dátových médií pred ohňom. Túto skupinu produktov dopĺňajú aj modely ohňovzdorných boxov. (zn. SENTRY, YALE, COMSAFE...)

Sejfy, ktoré ponúkame môžu byť vybavené zámkom na kľúč alebo elektronickým zámkom.

TREZORY

Trezory sú certifikované podľa aktuálnej normy EN 1143-1... Naše trezory splňujú požiadavky uvedenej normy a sú zaradené do jednotlivých bezpečnostných tried.

Trieda S2 POWER SAFE
Trieda 0. SAMOA
Trieda I. TOSCANA, MONACO, OPAL
Trieda II. DIAMANT Premium
Trieda III. DIAMANT Super Premium
Trieda IV. Projekt IV.

Okrem klasických nábytkových trezorov máme v ponuke aj ohňovzdorné trezory na ochranu papierových dokumentov. Napr. FireChamp, FireProfi, Superpaper, MegaPaper, GigaPaper , Atlas 65, ako aj ohňovzdorné trezory na ochranu dátových nosičov. Napr. Superdata, Gigadata.

Nábytkové trezory musia byť ukotvené o stenu alebo podlahu oceľovými kotvami.
Podľa normy EN 1143-1 sa trezory zaraďujú do bezpečnostných tried. Avšak hodnota (čiastka), ktorá môže byť v trezore uložená nie je fixne určená, ale záleží i na ďalších faktoroch. Preto je vhodné konzultovať kúpu trezora s príslušnou poisťovňou.

V prípade trezorov naša ponuka obsahuje i širokú modelovú radu stenových trezorov a taktiež trezorov s vhodom (vhadzovacie trezory).
Trezory môžu byť vybavené klasickým motýľkovým kľúčom, mechanickým kombinačným zámkom, elektronickým zámkom, alebo rôznou kombináciou uvedených zámkov.

Súčasťou našej ponuky sú i archivačné skrine s rôznym stupňom odolnosti konštrukcie a ohňovzdornosti. (Office Premium, SB Premium, DS Premium, Office Fire Premium...)

SKRINE a TREZORY NA ZBRANE

Zaujímavým sortimentom pre našich zákazníkov sú skrine a trezory na zbrane, ktoré ponúkame v mnohých modifikáciách čo do počtu zbraní, použitými zámkami a cenou. Tieto skrine sú jednoplášťové alebo dvojplášťové, podľa konkrétnych požiadaviek na bezpečnosť. Všetky modely majú vnútornú schránku na úschovu munície a držiaky pre čistiace potreby. Niektoré modely majú i ďalšie poličky pre uloženie potrebných vecí – olej, rukavice...

Najpredávanejšie modely sú MONTANA, GUN 5, SAFARI, OPTIMA, SELECT 8... V prípade požiadaviek na krátke zbrane doporučujeme napr. modely MUN-1, TOSCANA 26,FireChamp 30,....

POŠTOVÉ SCHRÁNKY

Naša spoločnosť ponúka širokú paletu poštových schránok z nerezovej ocele, plastové schránky, schránky z pozinkovaného plechu... v rôznych farbách, veľkostiach a tvaroch. Naša ponuka uspokojí takmer každého zákazníka. Všetky modely poštových schránok dodávame aj s upevňovacím materiálom.

PEŇAŽNÉ POKLADNIČKY

Do tejto kategórie patria v našej ponuke modely univerzálnych pokladničiek (TRAUN) a europokladničky (WIEN, BRUSSEL, LONDON).

Skrinky , sejfy a trezory na kľúče

V súčasnosti máme v ponuke niekoľko modelových sérii.

Séria TS: TS 20, TS 48, TS 93 najpredávanejšia modelová rada
Séria SK: SK 10, SK 20 .... modely, ktoré umožňujú prispôsobiť priestor v skrinke veľkosti kľúčov, pretože nemajú fixne umiestnené háky na kľúče
Séria S: robustnejšie skrinky pre kľúč (S-100, S-200, S-300...)
Populárna je séria sejfov na kľúče KEYTRONIC, ďalej skrinky pre „emergency“ kľúče...
Modely skriniek rady S, SK, Keytronic dodávame s farebnými kľúčenkami.
V prípade požiadaviek na ťažšie sejfy alebo trezory na kľúče ponúkame série ST Premium, STS Premium a STD Premium.

EURO SORTIMENT

 

YTQ0NzA