Úvod » Vzduchovky a Vzduchové zbrane » Vzduchovky Hatsan » Vzduchovka Hatsan AirTact Vortex kal.4,5mm


        

Vzduchovka Hatsan AirTact Vortex kal.4,5mm

Nie je skladom

 

Vaša cena bez DPH : 80,83 EUR
Vaša cena s DPH (20 %):
97,00 EUR

Kompletné špecifikácie

popis:

Popis

Hatsan AirTact Vortex 4,5 mm

Verzie Vortex majú miesto štandardnej pružiny v pieste plynovú vzperu, teda ďalší piest s plynom. Tento systém vortex funguje stabilnejšie, než klasické mechanické stláčanie pružiny. Odpor piestu je stálejší a aj doraz plynulejší. Správanie systému Vortex priaznivo ovplyvňuje streľbu zo vzduchovky.

Model AirTact dostal taktickú polymérovou pažbu doplnenú o pištoľovou rukoväť. Vďaka tomu má vzduchovka veľmi istý úchop palcom okolo rukoväti. Celkový dizajn dotvára polymérové ​​prekrytie hlavne. Pažba je ukončená gumovou pätkou pre absorpciu spätného rázu.

Samotná drážkovaná hlaveň kalibru 4,5 mm s dĺžkou 370 mm je samozrejme kovová. Ďalej hlaveň pokračuje do kompenzátora hluku. Celková dĺžka vzduchovky potom činí 1 135 mm s hmotnosťou 2 750 g.

Poistka vzduchovky Hatsan AirTac je automatická pri natiahnutí vzduchovky sa automaticky zaistí, vypína sa stlačením vpred, je jednoducho palcom ruky dostupná.

Nastaviteľné mieridlá sú vďaka dnešnému bežnému štandardu Tru-Glo veľmi dobre čitateľné. Muška červená, mieridlá zelené.

Nechýbajú tu tiež drážky 11mm na valci pre montáž optiky alebo iných taktických doplnkov.

ZTlmODBkN