Úvod » Vzduchovky a Vzduchové zbrane » Vzduchovky Norica » Vzduchovka NORICA Dragon GRS Evolution MAX 4,5 mm


        

Vzduchovka NORICA Dragon GRS Evolution MAX 4,5 mm

Nie je skladom

 

Vaša cena bez DPH : 257,50 EUR
Vaša cena s DPH (20 %):
309,00 EUR

Kompletné špecifikácie

Popis:i

Vzduchovka Norica Dragon GRS Evolution MAX je modifikáciou klasickej vzduchovky Norica Dragon. Inovovaná verzia má systém GRS (čiže dusíkový piest) a hrubú hlaveň z eloxovaného hliníka. Pažba má rybiny na predpažbí, tiež na pištoľovej rukoväti a ventilovanú gumenú pätku. Celková hmotnosť je 3 kg.

Hlaveň má dĺžku 355 mm s povrchom z eloxovaného hliníka, čo zabezpečí vyššiu odolnosť voči hrdzaveniu a zvýšenú oteru vzdornosť. Na hlavni je osadený tlmič.

Pažba je v prevedení Monte Carlo čiernej farby. Na pištoľovej rukoväti a predpažbí sú rybiny, ktoré zabezpečujú istejší úchop. Gumená ventilovaná pätka je mäkká a veľmi pohodlná. Celkovo je pažba odolná, nenáročná na údržbu a veľmi pohodlná pri cielení.

Systém GRS - tento model používa namiesto pružiny dusíkový piest. Systém GRS zlepšuje vlastnosti vzduchovky pri streľbe. Oproti pružinovým vzduchovkám sú pri vzduchovkách so systémom GRS menšie otrasy a spätný ráz, čo pozitívne vplýva na presnosť a nezanedbateľná nie je ani nižšia hlučnosť pri výstrele.

Automatická poistka je umiestnená veľmi prakticky v lúčiku a odistenie je pohodlné a rýchle.

Akciový balíček obsahuje vzduchovku Norica Dragon GRS Evolution MAX + optiku Norica 3-9x42AO. Vzduchovka Norica Dragon GRS Evolution MAX je modifikáciou klasickej vzduchovky Norica Dragon.

Technická špecifikácia:

Kaliber  4,5 (.177)

Hmotnosť           3000 g

Dĺžka hlavne      355 mm

Celková dĺžka    1160 mm

Úsťová rýchlosť                305 m/s

Energia 15 J

Puškohľad Norica 3-9x42AO

 

Nzg2Z