Úvod » Zbrane na CO2 » Umarex » Vzduchový revolver Umarex Smith Wesson 586 6"


        

Vzduchový revolver Umarex Smith Wesson 586 6"

Nie je skladom

 

Vaša cena bez DPH : 174,17 EUR
Vaša cena s DPH (20 %):
209,00 EUR

Kompletné špecifikácie

Obsah balenia:

Vzduchový revolver Smith & Wesson 586 6"
Zásobník
Návod
Záručný list

Popis:

Je tvarovo identická so skutočnou zbraňou so všetkými licenčnými logami. Celokovová konštrukcia s plastovými pažbami. Kvalitná drážkovaná hlaveň pre zdokonalenie presnosti diabolky. Kovový desaťranový zásobník. Bombička je umiestnená v pažbičke zbrane. Single Action - výstrel po natiahnutí kohútika a potom streľba automaticky. Double Action - kohútik sa nemusí prvýkrát naťahovať pre rýchlu streľbu.

Princíp systému CO2:
Bombička sa vloží do zbrane a mechanickým uzavretím sa napichne na tŕň. Po stlačení spúšte narazí kohút na úderník ventilu a ventil sa otvorí. Tadiaľ začína prúdiť plynný CO2 z bombičky, ktorý vyženie strelu z hlavne.
Revolvery firmy Umarex pod licenciou Smith & Wesson pôsobia veľmi realisticky. Sú konštruované veľmi precízne a celokovová konštrukcia garantuje dlhú životnosť. V ponuke konkurencie firiem nenájdeme dokonalejších revolverových zbraní. Precízne frézovanie hlavne zaručuje jedno z najpresnejších vedení diabolky. U revolverov aj iných vzduchoviek samozrejme platí čím dlhšiu hlaveň má, tým je presnejšia.


Technické parametre:

Kaliber: 4,5 mm
Úsťová rýchlosť: 130 m/s
Zásobník: 10 rán
Strelivo: olovené diabolo
Typ mechanizmu: CO2 plyn
Pažba: plast
Dĺžka hlavne: 140 mm
Celková dĺžka: 285 mm
Hmotnosť: 1250 g

 

MmI0NDV